Bognor Regis'den Crawley'ye Tren: Biletler ve Tarifeler

Önceden görülen seyahatler

Bognor Regis'den Crawley'ye olan sonraki kalkışlar 30 Temmuz tarihinde
Tarafından işletilirAraç türüKalkış saatiNeredenSeyahat süresiVarış saatiVarış yeriFiyat ve rezervasyon bağlantısı
SouthernTren
Bognor Regis
Three Bridges
SouthernTren
Bognor Regis
Three Bridges
SouthernTren
Bognor Regis
Three Bridges
SouthernTren
Bognor Regis
Three Bridges
SouthernTren
Bognor Regis
Three Bridges

Bognor Regis'den Crawley'a gidin

Bu rota yalnızca tren tarafından hizmet veriliyor

Yolculuk yaklaşık 1 saat 7 dakika sürer ve sadece ₪86'den başlayan ücretlerle konforlu bir yolculuk için mükemmel bir değer sunar.

10train, her gün
1s 7dOrtalama Süre
52 kmMesafe
1kgCO₂ emisyonları

Trenle Bognor Regis - Crawley arası yolculuk hakkında sıkça sorulan sorular

Lütfen burada gösterilen sefer saatlerinin, güzergâhların veya firma bilgilerinin seyahatiniz sırasında güncellenebileceğini ya da değişebileceğini unutmayın.

  1. Bognor Regis ile Crawley arasındaki tren bileti ne kadar?

    Bognor Regis ile Crawley arasındaki en ucuz tren biletleri ₪86 seviyesinden başlar. Bu tren rotası için ortalama fiyat ₪133 civarındadır. Busbud, en düşük fiyatı yakalama şansınızı artırmak için biletlerinizi önceden almanızı önerir.

  2. Bognor Regis ile Crawley arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?

    Bognor Regis ile Crawley arasındaki ortalama tren yolculuğu süresi 1s 7d olup, toplam mesafe 52 km. En hızlı tren yolculuğu 1s 4d sürede tamamlar ve Southern tarafından işletilir.

  3. Hangi tren işletmecileri Bognor Regis - Crawley hattında hizmet veriyor?

    Bu güzergahta birkaç büyük tren işletmesi hizmet verir ve günde 10 tren seferi bulunur.

  4. Bognor Regis ile Crawley arasındaki trenlerin en erken ve en geç kalkış saatleri nelerdir?

    En erken tren Bognor Regis ile Crawley arasında saat 07:02'de kalkar. En geç tren 20:31'de kalkar.

Trenler için en ucuz bilet ücretlerini bulun

Bilet ücreti geçmişteki aramalara göre bulunmuştur ve bir adet yolcu için tek yön bilet ücretidir.

Bulunan en iyi bilet ücreti
28/07
₪83
29/07
Veri yok
Bugün
Veri yok
31/07
Veri yok
01/08
Veri yok
02/08
Veri yok
03/08
Veri yok
04/08
Veri yok
busbud logosuBognor Regis - Crawley arasındaki en ucuz yolculuk arandı ve ₪83 bilet ücretiyle 28 Tem 2026 tarihinde bulundu

Daha az ücret ödemek ve en iyi koltuğu bulduğunuzdan emin olmak için Bognor Regis - Crawley tren biletlerinizi mümkün olduğunca erken almaya çalışın.