Otobüs Bileti Bul Miami - Orlando

Orlando - Miami Otobüs Bileti

Yarın kalkan ucuz otobüsler
Bir yolcu / gidiş

17:0022:00
90₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
17:00
Bayside Marketplace
22:00
International Dr
CoachRun
90₺TRY
13:0017:30
137₺
MIA Airport TerminalS Kirkman Rd
Busline
13:00
MIA Airport Terminal
17:30
S Kirkman Rd
Busline
137₺TRY
16:4022:35
137₺
North Miami Beach GreyhoundGreyhound Station
Greyhound
16:40
North Miami Beach Greyhound
22:35
Greyhound Station
Greyhound
137₺TRY
14:3019:30
191₺
North Beach Deauville ResortInternational Drive SuperTours Terminal
Supertours
14:30
North Beach Deauville Resort
19:30
International Drive SuperTours Terminal
Supertours
191₺TRY
07:1511:30
284₺
MIA Airport TerminalMcCoy Road RedCoach Station
Redcoach
07:15
MIA Airport Terminal
11:30
McCoy Road RedCoach Station
Redcoach
284₺TRY
17:0022:00
90₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
17:00
Bayside Marketplace
22:00
International Dr
CoachRun
90₺TRY

Çarşamba kalkan ucuz otobüsler
Bir yolcu / gidiş

17:0022:00
68₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
17:00
Bayside Marketplace
22:00
International Dr
CoachRun
68₺TRY
16:1520:45
131₺
MIA Airport TerminalMcCoy Road RedCoach Station
Redcoach
16:15
MIA Airport Terminal
20:45
McCoy Road RedCoach Station
Redcoach
131₺TRY
13:0017:30
137₺
MIA Airport TerminalS Kirkman Rd
Busline
13:00
MIA Airport Terminal
17:30
S Kirkman Rd
Busline
137₺TRY
16:4022:35
137₺
North Miami Beach GreyhoundGreyhound Station
Greyhound
16:40
North Miami Beach Greyhound
22:35
Greyhound Station
Greyhound
137₺TRY
04:4510:00
137₺
MIA Airport RegencyInternational Drive SuperTours Terminal
Supertours
04:45
MIA Airport Regency
10:00
International Drive SuperTours Terminal
Supertours
137₺TRY
17:0022:00
68₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
17:00
Bayside Marketplace
22:00
International Dr
CoachRun
68₺TRY

Perşembe kalkan ucuz otobüsler
Bir yolcu / gidiş

11:0015:45
82₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
11:00
Bayside Marketplace
15:45
International Dr
CoachRun
82₺TRY
07:1511:30
87₺
MIA Airport TerminalMcCoy Road RedCoach Station
Redcoach
07:15
MIA Airport Terminal
11:30
McCoy Road RedCoach Station
Redcoach
87₺TRY
04:3510:00
109₺
MIA Airport RegencyJet Set Express McLeod Rd
Jet Set Express
04:35
MIA Airport Regency
10:00
Jet Set Express McLeod Rd
Jet Set Express
109₺TRY
16:4022:35
131₺
North Miami Beach GreyhoundGreyhound Station
Greyhound
16:40
North Miami Beach Greyhound
22:35
Greyhound Station
Greyhound
131₺TRY
13:0017:30
137₺
MIA Airport TerminalS Kirkman Rd
Busline
13:00
MIA Airport Terminal
17:30
S Kirkman Rd
Busline
137₺TRY
11:0015:45
82₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
11:00
Bayside Marketplace
15:45
International Dr
CoachRun
82₺TRY

Cuma kalkan ucuz otobüsler
Bir yolcu / gidiş

17:0022:00
76₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
17:00
Bayside Marketplace
22:00
International Dr
CoachRun
76₺TRY
04:3510:00
109₺
MIA Airport RegencyJet Set Express McLeod Rd
Jet Set Express
04:35
MIA Airport Regency
10:00
Jet Set Express McLeod Rd
Jet Set Express
109₺TRY
19:3023:55
131₺
MIA Airport Central StationGreyhound Station
Greyhound
19:30
MIA Airport Central Station
23:55
Greyhound Station
Greyhound
131₺TRY
13:0017:30
137₺
MIA Airport TerminalS Kirkman Rd
Busline
13:00
MIA Airport Terminal
17:30
S Kirkman Rd
Busline
137₺TRY
04:4510:00
137₺
MIA Airport RegencyInternational Drive SuperTours Terminal
Supertours
04:45
MIA Airport Regency
10:00
International Drive SuperTours Terminal
Supertours
137₺TRY
17:0022:00
76₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
17:00
Bayside Marketplace
22:00
International Dr
CoachRun
76₺TRY

Cumartesi kalkan ucuz otobüsler
Bir yolcu / gidiş

17:0022:00
63₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
17:00
Bayside Marketplace
22:00
International Dr
CoachRun
63₺TRY
19:1523:30
82₺
MIA Airport TerminalMcCoy Road RedCoach Station
Redcoach
19:15
MIA Airport Terminal
23:30
McCoy Road RedCoach Station
Redcoach
82₺TRY
04:3510:00
109₺
MIA Airport RegencyJet Set Express McLeod Rd
Jet Set Express
04:35
MIA Airport Regency
10:00
Jet Set Express McLeod Rd
Jet Set Express
109₺TRY
23:2503:35
131₺
North Miami Beach GreyhoundGreyhound Station
Greyhound
23:25
North Miami Beach Greyhound
03:35
Greyhound Station
Greyhound
131₺TRY
13:0017:30
137₺
MIA Airport TerminalS Kirkman Rd
Busline
13:00
MIA Airport Terminal
17:30
S Kirkman Rd
Busline
137₺TRY
17:0022:00
63₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
17:00
Bayside Marketplace
22:00
International Dr
CoachRun
63₺TRY

Pazar kalkan ucuz otobüsler
Bir yolcu / gidiş

17:0022:00
82₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
17:00
Bayside Marketplace
22:00
International Dr
CoachRun
82₺TRY
00:1504:30
87₺
MIA Airport TerminalMcCoy Road RedCoach Station
Redcoach
00:15
MIA Airport Terminal
04:30
McCoy Road RedCoach Station
Redcoach
87₺TRY
05:0010:00
109₺
Downtown Holiday InnJet Set Express McLeod Rd
Jet Set Express
05:00
Downtown Holiday Inn
10:00
Jet Set Express McLeod Rd
Jet Set Express
109₺TRY
05:2010:40
131₺
North Miami Beach GreyhoundGreyhound Station
Greyhound
05:20
North Miami Beach Greyhound
10:40
Greyhound Station
Greyhound
131₺TRY
13:0017:30
137₺
MIA Airport TerminalS Kirkman Rd
Busline
13:00
MIA Airport Terminal
17:30
S Kirkman Rd
Busline
137₺TRY
17:0022:00
82₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
17:00
Bayside Marketplace
22:00
International Dr
CoachRun
82₺TRY

Pazartesi kalkan ucuz otobüsler
Bir yolcu / gidiş

11:0015:45
82₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
11:00
Bayside Marketplace
15:45
International Dr
CoachRun
82₺TRY
04:3510:00
109₺
MIA Airport RegencyJet Set Express McLeod Rd
Jet Set Express
04:35
MIA Airport Regency
10:00
Jet Set Express McLeod Rd
Jet Set Express
109₺TRY
12:3517:55
115₺
MIA Airport TerminalGreyhound Station
Greyhound
12:35
MIA Airport Terminal
17:55
Greyhound Station
Greyhound
115₺TRY
13:0017:30
137₺
MIA Airport TerminalS Kirkman Rd
Busline
13:00
MIA Airport Terminal
17:30
S Kirkman Rd
Busline
137₺TRY
05:3010:00
137₺
North Beach Deauville ResortInternational Drive SuperTours Terminal
Supertours
05:30
North Beach Deauville Resort
10:00
International Drive SuperTours Terminal
Supertours
137₺TRY
11:0015:45
82₺
Bayside MarketplaceInternational Dr
CoachRun
11:00
Bayside Marketplace
15:45
International Dr
CoachRun
82₺TRY

Miami-Orlando Otobüs Yolculuğu

50
Günlük Otobüsler
00:15 - 23:45
Hareket Saati
218
Ortalama Fiyat
Ortalama Seyahat Süresi

Miami - Orlando Otobüs Seferleri

Busbud Miami - Orlando arası otobüs bileti bulmanıza yardımcı olur. En iyi fiyat ve seferi bulun, WiFi yada elektrik prizi gibi dilediğiniz özellikli otobüsleri bulun, otobüs biletinizi online satın alın.

Bu seyahat için en güvenilir otobüs firmalarından Miami - Orlando için otobüs hizmeti bulabildiğinizden emin oluruz.

Miami şehrinden Orlando şehrine seyahat eden ucuz otobüs ya da lüks otobüs biletleri olsun bütçenizin ne kadar olduğuna bağlı olarak aradığınızı bulmanıza yardımcı oluruz.

Otobüs Firmaları

Miami şehrinden Orlando şehirine otobüsler Florida Red Line, Supertours, Redcoach, Greyhound, Jet Set Express ve Busline tarafından sağlanır.

Otogar ve Duraklar

Miami şehrinden hareket eden bir otobüs için seyahat Miami, FL, Miami, MIA Airport Terminal, Coconut Grove Hotels, Downtown Hotels, North Beach Ramada, Downtown Holiday Inn, Miami Cruise Port, Bayside Guess Store, South Beach - Holiday Inn, Mid-Beach The Miami Beach Resort, North Beach Castillo del Mar, South Beach - Marriot Ocean Drive, South Beach - Roney Palace, Mid-Beach Best Western, North Beach Deauville Resort, South Beach - Exess House, Sunny Isles Newport Beachside Resort, South Beach - South Beach Plaza, MIA Airport Central Station, MIA Airport Regency, Miami Downtown / Holiday Inn Port of Miami, Port Everglades Bus Stop, Bayside Marketplace, Port Everglades, NW 7th St & NW 23rd Ave, 2980 NW 7th St, Florida International University, MIA Airport Embassy Suites, South Beach Washington Ave & 17th St, South Beach Plaza, Dadeland Marriott, North Miami Beach Greyhound, Mid-Beach Riu, Hialeah Tropical Restaurant, MIA Airport Terminal, Ramada Marco Polo Resort, South Beach Roney Palace, MIA Airport Clarion Inn & Suites, MIA Airport Regency Hotel, Miami Cruise Terminals, Fort Lauderdale International Airport, Sunny Isles Newport Beachside & Hotels ya da Hialeah Ramada Inn konumunda başlar.

Orlando şehrinde, otobüs seyahatiniz Universal Studios, Walt Disney World Bus Stop, Universal Studios Resorts, Orlando, Walt Disney World Resorts, International Drive Hotels, Greyhound Station, MCO Airport, L.B. McLeod Rd, SuperTours Station, International Drive McDonald's, Wawa Semoran Bd, Jet Set Express McLeod Rd, International Drive SuperTours Terminal, Megabus Station, Seaworld Hotels, McCoy Road RedCoach Station, S Kirkman Rd ya da UCF - University of Central Florida konumunda biter.

Günlük Otobüsler50
Hareket Saati00:15 - 23:45
Ortalama Fiyat
218
Ortalama Seyahat Süresi
Bu Güzergahtaki Otobüs ŞirketleriFlorida Red Line Shuttle, Supertours, Red Coach, Greyhound US, Jet Set Express, BusLine

Otobüs Seyahati Hakkında

Otobüs Seyahati İpuçları

Sürücü ile arkadaş olun. Onlar genellikle varış noktanız hakkında çok şey bilir, hatta Miami - Orlando arasında otobüsün hangi tarafından daha iyi manzaraya sahip olacağınız konusunda öneride bulunabilirler!

Otobüsünüzün terminali terk ettiği dakikada geziye başlayın. Eğer Miami - Orlando gece otobüsündeyseniz, rahat olun ve yıldızları sayın.

Otobüsler, enerji tasarrufludur. 100 km üzerinde bir yolcu taşıyan bir otobüs, sadece 0.6-0.9 litre yakıt alır. Bunu yüksek hızlı trene gereken 2.6 litre, uçak ile 6.6 litre ve gazlı araba ile 7.6 litreyle karşılaştır, ve Miami - Orlando arası açıkça otobüs ile ulaşımınız çevreye daha duyarlı bir seçenektir.

Güzel manzara görüntüleriyle millerinin sonunda şımarırken Miami - Orlando otobüs yolculuğunda en iyi müzik listenizin en iyi parçalarını duymazlıktan gel.

Biliyor muydunuz?

Her gün sadece ABD'de ortalama 4.400 şehirlerarası otobüs seferleri yapıldığını biliyor muydunuz? Bu sayı, üst üste 9 yıldır şaşırtıcı şekilde büyümeye devam etmektedir!

Dünya üzerindeki çılgın otobüs gezilerinden birisi, Lima'dan Cusco'ya otobüsle gitmek olup 27 saat sürer. Bu güzergah, yerliler ve sırt çantalı gezginler tarafından günlük olarak kullanılır.

Avrupa'da kara taşımacılığının %9,2'si otobüsle, %7,4'ü trenle yapılır.

Miami Popüler Otobüs Seferleri

Orlando Popüler Otobüs Seferleri

Türkiye Popüler Güzergahlar

Busbud Hakkında

Otobüs Bileti Satın Almanın En İyi Yolu

Busbud, otobüs güzergahları ve sefer saatlerinin kapsamlı listesiyle, dünya genelinde şehirlerarası otobüs biletlerini kolayca arama, karşılaştırma ve satın almanıza yardımcı olur. Nereye giderseniz gidin, Busbud ile kendi dil ve para biriminizde dünya çapında otobüs terminaline sahipsiniz. Greyhound, Megabus, Eurolines, ALSA, iDBUS, Ulusal Express ve diğerleri gibi dünya çapında güvenli ve güvenilir otobüs şirketleri ile Busbud ortaklar, böylece bir kaygı olmadan bilet satın alabilirsiniz.

Neden Busbud?

  • Süper Hızlı
  • Seçeneklerin En Fazlası
  • Dost Ekip