Znajdź najtańsze bilety autobusowe z miejscowości Praga do miejscowości Brno

Z Busbud z łatwością wyszukasz i zarezerwujesz bilety na następną podróż.

Tanie autobusy wyjeżdżające w: czwartek
Jeden pasażer / podróż w jedną stronę

20:3022:50
$6
TomíčkovaHotelu Grand
20:30
Tomíčkova
22:50
Hotelu Grand
FlixBus
$6
20:3022:55
$7
FlorencÚAN Zvonařka
20:30
Florenc
22:55
ÚAN Zvonařka
Eurolines
$7
20:3022:55
$7
FlorencÚAN Zvonařka
20:30
Florenc
22:55
ÚAN Zvonařka
Eurobus
$7
20:1023:00
$9
FlorencÚAN Zvonařka
20:10
Florenc
23:00
ÚAN Zvonařka
SAD Lucenec
$9
15:0017:43
$9
FlorencÚAN Zvonařka
15:00
Florenc
17:43
ÚAN Zvonařka
Krodos Bus
$9
20:3022:50
$6
TomíčkovaHotelu Grand
20:30
Tomíčkova
22:50
Hotelu Grand
FlixBus
$6

Autobus relacji Praga-Brno: przegląd podróży

53
Autobusy kursujące codzienne
2:25 - 23:55
Godzina odjazdu
$9
Średnia cena
Średni czas trwania podróży

Autobusy relacji Praga-Brno

Z fimą Busbud porównanie i zamawianie biletów autobusowych z Praga do Brno jest niezwykle proste.Przeglądaj bogatą ofertę cen biletów, rozkładów, aby znaleźć najlepszą opcję.

Umożliwamy znalezienie oferty przejazdu z Praga do Brno najsolidniejszych firm autobusowych obsługujących tę trasę.

Niezależnie od tego, czy szukasz tanich biletów czy przejazdu luksusowego z Praga do Brno, pomożemy Ci znaleźć opcję najlepiej dopasowaną do Twojego budżetu.

Firmy autobusowe

Gdy zamawiasz bilety z Praga do Brno, podróż jest możliwa dzięki REGABUS, Krodos Bus, FlixBus, Turancar, Eurolines, Tourbus, SAD Zvolen, RegioJet, Adotech, Eurobus, SAD Lucenec, Eurolines CZ i A-Express.

Dworce i przystanki

Potrzebujesz autobusu z Praga? Początek trasy to Florenc, Hlavní nádraží, Na Knížecí, PRG Airport, Želivského, Černý Most, Želivského, Roztyly, Florenc lub Hradčanská.

Jeśli jedziesz autobusem do Brno, możesz wysiąść w ÚAN Zvonařka, Hotelu Grand, ÚAN Zvonařka, Bauerova 528, Bohunice, Dolní nádraží, Hlavní nádraží, IKEA, Shell Brno lub Stará nemocnice.

Autobusy kursujące codzienne53
Godzina odjazdu2:25 - 23:55
Średnia cena
$9
Średni czas trwania podróży
Przewoźnicy na tej trasieInfobus, Krodos Bus, FlixBus, Turancar, Eurolines France, Tourbus, SAD Zvolen, RegioJet, Adotech, Euro Bus, SAD Lucenec, Infobus, A-Express

O podróży autobusem

Porady dotyczące podróży

Porozmawiaj z lokalnymi mieszkańcami na przystanku autobusowym podczas podróży z Praga do Brno. Nowe miasto najlepiej poznaje się w rozmowie z ludźmi.

Rozpocznij zwiedzanie z chwilą, gdy autobus opuści przystanek. Jeśli jedziesz autobusem nocnym z Praga do Brno, rozsiądź się wygodnie i zacznij liczyć gwiazdy.

Autobusy oszczędzają energię. Przewóz pasażera autokarem przez 100 km zabiera tylko 0,6-0,9 l benzyny. Taka podróż pociągiem dużych prędkości kosztuje 2,6 l, samolotem – 6,6 l, a samochodem zasilanym gazem – 7,6 l. Wybór podróży autbusem z Praga do Brno jest więc opcją najbardziej korzystną dla środowiska.

Stwórz playlistę na czas jazdy autobusem z Praga do Brno i ciesz się krajobrazem przy akompaniamencie osobiście skomponowanej ścieżki dźwiękowej.

Ciekawostki

Jedna z najdłuższych tras autobusowych na świecie przebiega z Ontario aż do Alberty w Kanadzie (tym samym autobusem). Autobus pokonuje odległość 3435 km (2135 mil), a cena wynosi mniej niż $100.

Podróż z Limy do Cusco trwa 27 godzin i jest to jedna z najbardziej szalonych wycieczek autobusowych na świecie. Trasa ta jest codziennie uczęszczana przez turystów i miejscowych.

9,2% podróży międzymiastowych w Europie odbywa się autobusem, natomiast 7,4% – pociągiem.

Planujesz wracać autobusem do miejscowości Praga?

Jeśli szukasz autobusu powrotnego, sprawdź autobusy z miejscowości Brno do miejscowości Praga.

Wybrane trasy autobusowe

Popularne autobusy łączące Praga

Popularne autobusy łączące Brno

Popularne trasy w tym kraju

O Busbud

Najlepszy sposób na rezerwację biletów autobusowych

Busbud.com ułatwia znalezienie, porównanie oraz rezerwację autobusowych biletów międzymiastowych na całym świecie. Dzięki niemu unikniesz dodatkowej wyprawy na dworzec autobusowy. Skorzystaj z portalu Busbud, aby zarezerwować podróż online w Twoim języku i płacąc Twoją walutą gdziekolwiek jesteś. Busbud ceni sobie współpracę z zaufanymi przewoźnikami na całym świecie. Zakup biletów jest możliwy dzięki współpracy z tak solidnymi firmami, jak Greyhound, Eurolines, ALSA, OUIBUS, National Express i wiele innych i innymi.

Dlaczego Busbud?

  • Super szybko
  • Najwięcej opcji
  • Przyjazny załoga